Aracınız sizi üzmesin!
En uygun fiyatlarla en kapsamlı kasko poliçesi
Sizi koruyan evinizin korunmaya ihtiyacı olduğunu hiç düşündünüzmü ?
Biz düşündük! Hemde bütçenize uygun fiyatlarla sizleride düşündük. :)
Sağlık Sigortası
En uygun fiyatlarla sağlığınızı ihmal etmeyin.

 

destekhatti

Trafik Sigortası

car

"Hasara ben neden olsam bile trafik sigortası tüm hasarı karşılar, kısa süreli de olsa trafik sigortası yaptırabilirim." gibi düşünceleriniz varsa, hemen şimdi unutun.

Trafik sigortasının kapsamında değerlendirilebilecek hasarlar olduğu gibi bu sigortanın karşılamadığı pek çok risk, bütçenizi tehlikeye atabilir.  

İşte, doğru ve yanlışlarıyla trafik sigortası hakkında bilinmesi gerekenler.

Trafik sigortasının kapsamında değerlendirilebilecek hasarlar olduğu gibi bu sigortanın karşılamadığı pek çok risk, bütçenizi tehlikeye atabilir. İşte, doğru ve yanlışlarıyla trafik sigortası hakkında bilinmesi gerekenler.

Her yıl binlerce kazanın yaşandığı ve bu kazalarda pek çok insanın yaşamını kaybettiği ülkemizde, araç sahiplerinin trafik sigortası olsa bile birçoğu trafik sigortalarının kapsamı hakkında yeterli bilgiye sahip değil.

Trafik sigortası ve kasko sigortası arasındaki farkların yeterince anlaşılmamış olması da trafik sigortasının anlaşılmasını zorlaştıran bir etkendir.

Kasko sigortası, aracın uğrayabileceği riskleri güvence altına alırken trafik sigortası karşı tarafın zararlarını güvence altına alır. Ancak bu noktada bilinmesi gereken bazı detaylar var.

Free Joomla! template by Age Themes

Adres: Organize Sanayi Bölgesi 1.Kısım 1.Cadde Bahar Grup ( Sigorta bölümü ) Döşemealtı Antalya Türkiye
Telefon: 0242 258 02 06baharlogo
E-mail: 
info@4ksigorta.com.tr
Web: http://www.4ksigorta.com.tr

biz sizi arayalim